Новини

Названо кращий смартфон для розваг та ігор

Обговорення
Asus ROG Gaming Phone 2
Asus ROG Gaming Phone 2

Тестова лабораторія при китайському операторі China Mobile провела дослідження 10 популярних моделей смартфонів на предмет того, як добре вони підходять для ігор та розваг. Сьогодні опубліковані результати і рейтинг – переможцем оголошено Huawei Mate 30 Pro. Тільки він отримав п’ять зірок.


Потрібно відзначити, що в дослідженні враховувалася не просто банальна продуктивність і рівень FPS (хоча і це одна з дисциплін). Дослідники оцінювали плавність картинки, швидкість завантаження ігор, мультимедійні можливості, час відгуку, автономність і нагрів, якість картинки і звуку. За результатами всіх цих тестів і винесено вердикт.

Друге місце рейтингу зайняв Nubia Red Devil 3S, третє закріпив за собою iPhone 11 Pro Max. Далі місця розподілилися наступним чином: 4 – Oppo Reno Ace, 5 – Xiaomi Mi 9 Pro 5G, 6 – OnePlus 7T Pro, 7 – Vivo IQOO Pro, 8 – Black Shark 2 Pro, 9 – Asus ROG Phone 2 і 10 – Samsung Galaxy Note 10+ 5G.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 11: особенности, дата выхода и цена лицензии

В минуле

Samsung Galaxy A51 отримає камеру з макрооб’єктивом

В майбутнє

Також буде цікаво