Новини

PlayStation 5 не отримає картриджів, вони для іншої консолі Sony

PlayStation 5

Минулого тижня ми дізналися, що Sony Interactive Entertainment запатентувала картридж для невідомої ігрової консолі PlayStation.


Потім з’явилася інформація про те, що це насправді не ігровий картридж, а зовнішній твердотільний накопичувач для PlayStation 5. Пізніше стало відомо , що це носій інформації, який може зберігати різні дані, такі як персонажі, зображення, анімацію, звуки і програмне забезпечення .

Тепер же ресурс Lestsgodigital, який створив тривимірні моделі картриджа з патентних зображень, повідомляє, що ситуація остаточно прояснилася.

Виявляється, це дійсно ігровий картридж, проте він призначений не для Sony PlayStation 5, а для дитячої ігрової системи Sony TOIO, яка випускається виключно в Японії. Це інтерактивна система, в якій є базовий пристрій-консоль, але вона не підключається до телевізора. Вона служить для управління маленькими роботами, з якими грають і взаємодіють діти. Також передбачені додаткові аксесуари, наприклад, рульове колесо.

Перша версія Sony TOIO, яку випустили завдяки краудфандінгу, не мала місця для установки картриджів. Друга версія, яка отримала куди більше можливостей, оснащена також слотом для картриджів. Покупці першої версії отримають можливість замінити її на покращений варіант без додаткової плати.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi пояснила інцидент зі згорівшим смартфоном

В минуле

Vodafone запустил крайне щедрый тарифный план по адекватной цене

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle