Новини

Xiaomi задумала серйозний апгрейд MIUI

Xiaomi – одна з небагатьох компаній, які ритмічно оновлюють свої оболонки для смартфонів, і не менш ритмічно оновлює старі моделі до нових версій інтерфейсу. На вчорашньому заході Xiaomi Developers Conference 2019 мова зайшла і про MIUI.


Цяо Чжунлян (Qiao Zhongliang) – заступник голови підрозділу, що займається розробкою MIUI, повідомив, що протягом 2-3 років оболонка стане «лідером в галузі інтелектуальних систем і найкрутішою системою в свідомості користувачів» . Ні більше, ні менше.

MIUI 11

За словами менеджера, в MIUI з’явиться ряд нових можливостей, реалізованих на системному рівні, а також на її базі будуть створені платформи для платформи для різних пристроїв IoT. За рядками цього послання читається перетворення MIUI в повноцінну операційну платформу – щось на зразок HarmonyOS від Huawei. Можна думати, що через кілька років MIUI буде використовуватися в різних пристроях Xiaomi – від фітнес-браслетів до проекторів та розумних дверних замків. Перший крок у розширенні меж MIUI вже зроблено – оболонка прописалася в розумному годиннику Xiaomi Mi Watch .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button