Новини

Смартфон Redmi Note загорівся прямо на столі: Xiaomi розводить руками

Обговорення
Redmi Note 7S
Redmi Note 7S

Індійський користувач Чавхан Ішвар (Chavhan Ishwar) смартфону Redmi Note 7S розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook неймовірну історію. 


1 жовтня він купив новенький Redmi Note 7S через індійського гіганта електронної комерції Flipkart і отримав смартфон на руки 3 жовтня. До 2 листопада смартфон працював добре і користувач був цілком ним задоволений. Однак о п’ятій годині вечора 2 листопада, будучи на роботі користувач помітив запах гару і дим, що виходить від смартфона, який лежав на столі поруч з комп’ютером. 

Запанікувавши, користувач відсунув смартфон від комп’ютера подалі і виявив, що апарат дуже гарячий, а комплектний прозорий чохол оплавився від жару. Впоравшись з пожежонебезпечною ситуацією, користувач звернувся в авторизований сервіс-центр Xiaomi в Тхані в понеділок, 4 листопада. 

Опубликовано Chavhan Ishwar Воскресенье, 17 ноября 2019 г.

У сервісі смартфон взяли, але навіть не змогли витягти SIM-карту, настільки постраждав апарат. Користувачеві повідомили, що йому доведеться почекати 2-3 дні, поки смартфон возять на фабрику для діагностики. 7 листопада йому повідомили, що полагодити смартфон не вдасться через «аномальне» пошкоджень від вогню. 

Незадоволений таким відповіддю, він відправився в сервіс-центр і глава сервісу повідомив, що причиною інциденту стала саме батарея, точніше «щось» всередині неї. Користувач спробував докопатися до правди, відзначаючи, що він не випускав з рук смартфон і не став би поміщати «щось» всередину. Співробітники не змогли відповісти і видали потерпілому адресу електронної пошти підтримки Xiaomi.  

Через день потерпілому прийшов офіційна відповідь від Xiaomi з обіцянкою зателефонувати йому на наступний робочий день. Прочекавши три дні, користувач сам подзвонив виробнику. Керівник служби підтримки вислухав його і заявив: «Сер, на батарею гарантія не поширюється». 

Більше нічого не добившись, Чавхан Ішвар в засмучених почуттях пішов описувати свою історію в соціальних мережах і рекомендує всім читачам уникати Xiaomi і купувати більш надійні бренди.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Виходить нова версія Xiaomi Mi Band: що відомо

В минуле

Найдешевший флагман Samsung отримав Snapdragon 855 та камеру на 48-Мп

В майбутнє

Також буде цікаво