Новини

Samsung Galaxy Note 10 Lite: Snapdragon 855, камера на 48-Мп та стилус, як у флагманів

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Незважаючи на близькість завершення календарного року, Samsung ще не закрила лінійку смартфонів 2019 року. Останні два тижні мають подарувати шанувальникам бренду Galaxy S10 Lite і Galaxy Note 10 Lite, кожен з яких повинен отримати Snapdragon 855, потрійну камеру з 48-Мп основним сенсором і AMOLED-дисплей з отвором під фронталку по центру.


Galaxy S10 Lite зараз йде на другий план, адже в мережі опубліковані рендери, що викривають дизайн Galaxy Note 10 Lite в трьох кольорах: чорному, червоному і «аура».

Як згадувалося вище, смартфон отримає дисплей в стилі старших моделей Galaxy Note 10, при цьому лайт-версія отримає його дещо плоскіший варіантом. Крім того, блок камери оформлений в стилі Huawei Mate 20: квадрат для трьох сенсорів і світлодіодного спалаху. 

У Galaxy Note 10 Lite теж буде стилус S Pen, що буде підключатися по Bluetooth 5.1. Інших деталей, на жаль, поки немає, але відомо, що орієнтовна ціна складе біля 670 євро.

 

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Бюджетник від Sony працює на базі Snapdragon 765G та має флагманський об’єм ОЗУ

В минуле

Нові флагмани Huawei, візуально, позбудуться однієї з камер (фото)

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle