Новини

Samsung Galaxy Note 10 Lite: Snapdragon 855, камера на 48-Мп та стилус, як у флагманів

Обговорення
Samsung Galaxy Note 10 Lite

Незважаючи на близькість завершення календарного року, Samsung ще не закрила лінійку смартфонів 2019 року. Останні два тижні мають подарувати шанувальникам бренду Galaxy S10 Lite і Galaxy Note 10 Lite, кожен з яких повинен отримати Snapdragon 855, потрійну камеру з 48-Мп основним сенсором і AMOLED-дисплей з отвором під фронталку по центру.


Galaxy S10 Lite зараз йде на другий план, адже в мережі опубліковані рендери, що викривають дизайн Galaxy Note 10 Lite в трьох кольорах: чорному, червоному і «аура».

Як згадувалося вище, смартфон отримає дисплей в стилі старших моделей Galaxy Note 10, при цьому лайт-версія отримає його дещо плоскіший варіантом. Крім того, блок камери оформлений в стилі Huawei Mate 20: квадрат для трьох сенсорів і світлодіодного спалаху. 

У Galaxy Note 10 Lite теж буде стилус S Pen, що буде підключатися по Bluetooth 5.1. Інших деталей, на жаль, поки немає, але відомо, що орієнтовна ціна складе біля 670 євро.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетник від Sony працює на базі Snapdragon 765G та має флагманський об’єм ОЗУ

В минуле

Нові флагмани Huawei, візуально, позбудуться однієї з камер (фото)

В майбутнє

Також буде цікаво