Новини

Xiaomi презентувала голосового помічника з яким можна просто потеревенити

Сьогодні в Китаї пройшла конференція Xiaomi Developers Conference 2019, на якій компанія анонсувала багато всього нового. У числі новинок виявився і голосовий помічник XiaoAI 3.0.

На жаль, в глобальних прошивках MIUI він не доступний, а між тим, Xiaomi стверджує, що XiaoAI – перший в світі голосів асистент, з яким можна вести тривалий діалог. Або просто потеревенити. А в майбутньому Xiaomi обіцяє зробити XiaoAI самим живим помічником. При цьому, як стверджується, бесіду завжди можна перервати будь-яким інструкціями – помічник відразу перемкнеться на їх виконання.

XiaoAI 3.0

Разом з версією 3.0 асистент отримав і новий голос – «молодого інергічного тінейджера чоловічої статі», він доповнив жіночий голос. Не забула Xiaomi згадати і про інші важливі особливості, що недавно з’явилася в XiaoAI: в разі неможливості відповісти голосом (наприклад, користувач знаходиться на нараді), голосовий помічник прийме дзвінок сам, переведе його в текст і представить користувачеві цей текст на екрані, і той зможе текстом відповісти на повідомлення.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button