Новини

Більшість бюджетних смартфонів Xiaomi отримають підтримку 5G

Співзасновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) розповів про плани компанії з розвитку сімейства смартфонів з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G).

Як зазначив пан Цзюнь, всі апарати модельного ряду 2020 року вартістю понад 2000 юанів (приблизно 285-300 доларів США) отримають підтримку 5G. Таким чином, в мережах п’ятого покоління зможуть функціонувати смартфони Xiaomi середнього рівня.

Керівник компанії також повідомив, що на наступний рік заплановано анонс як мінімум десяти 5G-апаратів. Причому відносно недорогі моделі почнуть з’являтися вже в першій половині 2020 го.

Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь
Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь

В цілому, Xiaomi має намір активно розвивати і просувати на ринку продукти, розраховані на роботу в мережах 5G. Такі пристрої будуть випускатися в тому числі під брендом Redmi.

За оцінками IDC, в третьому кварталі поточного року в Китаї було реалізовано близько 485 тис. смартфонів для стільникових мереж п’ятого покоління. У список провідних постачальників таких апаратів входять Vivo, Samsung, Huawei, Xiaomi і ZTE з частками 54,3%, 29,0%, 9,5%, 4,6% і 1,5% відповідно. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button