Новини

Nokia TV: розумний 4K Ultra HD телевізор на Android 9

Обговорення

Згідно з новою інформацією , компанія Nokia збирається завойовувати телевізійний ринок, випустивши свій власний телевізор. Виробництвом Nokia TV займеться індійська компанія Flipkart і, швидше за все, пристрій буде доступний тільки на території Індії.


Грядущий Smart TV вже був сертифікований BIS (бюро індійських стандартів). Як повідомляється, ТВ отримає 55-дюймовий екран з роздільною здатністю 4K Ultra HD. Новинка буде працювати під управлінням ОС Android 9 Pie з передвстановленим Google Play Store.

Nokia TV

Крім цього, Nokia Smart TV отримає підтримку технології Intelligent Dimming, яка збільшує контрастність білого і чорного. Згідно з попередніми чутками, Nokia TV буде оснащений аудіосистемою JBL від Harman.

Офіційний дебют Nokia TV очікується на початку грудня. Новинка складе гідну конкуренцію OnePlus TV, Mi TV і Motorola TV.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий смартфон Huawei розкупили практично миттєво

В минуле

Більшість бюджетних смартфонів Xiaomi отримають підтримку 5G

В майбутнє

Також буде цікаво