Новини

Xiaomi Mi Watch вийшов далеко не ідеальним: головні проблеми

Китайський виробничий гігант Xiaomi недавно випустив свій перший розумний годинник, який отримав назву Xiaomi Mi Watch.

Гаджет користувався великою популярністю на розпродажі в честь Дня холостяків в Китаї. Однак директор по дизайну Xiaomi Рен Йі (Ren Yi) визнав, що у годинника є певні проблеми.

У своєму недавньому повідомленні в соціальній мережі Weibo він підтвердив, що до проблем Xiaomi Mi Watch, через які їх не можна назвати ідеальними, варто віднести, по-перше, продуктивність. Нагадаємо, пристрій побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon Wear 3100 4G, яку багато хто критикував за те, що вона вже давно морально застаріла.

Xiaomi Mi Watch

Також він визнав, що годинник виявився не дуже легкими, що обумовлено габаритами пристрою. Діагональ прямокутного екрану складає 1,78 дюйма, габарити новинки складають 44,7 х 36,9 х 12,3 мм при масі 44 або 56 г в залежності від модифікації.

Крім того, незважаючи на наявність великого вирізу на корпусі для динаміка, звучання нового годинника вийшло неідеальним. Нарешті, останнім пунктом були відзначені деякі проблеми в роботі системи штучного інтелекту, а також при взаємодії з пристроями розумного будинку. Однак цей момент, швидше за все, буде підправлено за допомогою оновлень програмного забезпечення.

Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch пропонуються за ціною 185 доларів. Очевидно, що ці проблеми будуть усунені в наступному поколінні Xiaomi Mi Watch або вже в Redmi Watch.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button