Новини

Xiaomi Mi Band 4 розпродають за 50% від вартості браслету

Фітнес-браслети продовжують набирати популярність у користувачів: якщо раніше лише розумні годинник могли похвалитися широким набором функцій, то зараз актуальні моделі смарт-браслетів майже нічим не поступаються «старшим братам». Xiaomi Mi Band 4 – хороша альтернатива більш дорогим гаджетам, особливо якщо купити його за вигідною ціною.

Розумний браслет оснащений кольоровим сенсорним AMOLED-дисплеєм діагоналлю 0,95 дюйма з роздільною здатністю 240х120 пікселів. У списку корисних функцій гаджета – моніторинг різних типів фізичної активності, частоти пульсу і якості сну. Mi Band 4 можна не знімати з руки і під час плавання – за заявою виробника, пристрій здатний витримати занурення на глибину до 50 метрів.

Xiaomi Mi Band 4

За сполученням зі смартфоном відповідає енергоефективний модуль Bluetooth 5.0, а за точність вимірювань, включаючи плавальну активність, – трьохосьовий акселерометр, гіроскоп, пульсометр і ємнісний датчик наближення. На одному заряді вбудованого акумулятора фітнес-трекер здатний пропрацювати до 20 днів.

Крім обов’язків «тренера» гаджет вміє відображати вхідні повідомлення і управляти відтворенням музики. Доступні власнику браслета і такі корисні інструменти, як секундомір, будильник, таймер, пошук і блокування екрану смартфона, а також включення режиму “Не турбувати”.

З 26 по 30 серпня проходить тиждень бренду на AliExpress, і інтернет-магазин Muchen пропонує придбати популярний фітнес-браслет за вигідною ціною – $ 24,84. Це більше ніж на 50% дешевше ніж в Україні.

Xiaomi Mi Band 4

Крім цього, перші 100 покупців отримають змінний ремінець і захисну плівку в подарунок (колір ремінця буде обраний випадковим чином).

Зазначена ціна дійсна на день публікації, кількість товарів обмежена.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button