Новини

Власник iPhone зупинив викрадення свого авто, видавши смартфон за пістолет

Як розповідає потерпілий, увечері 10 червня його дружина повідомила, що його автомобіль Mercedes AMG S-класу намагаються викрасти. Власник авто відразу подзвонив в службу 911, повідомивши поліції про те, що відбувається.

Потім чоловік вибіг на вулицю і направив на грабіжника смартфон сказавши йому: «Лягай». Після цього господар авто з криком задав питання злодієві: «Що ти там робиш ?!». Невдалий викрадач спробував підійти до чоловіка, на що той сказав: «Залишайся там. Не підходь до мене”. Потім потерпілий змусив злочинця лягти обличчям вниз на землю і скласти руки за спину. Через 5-6 хвилин на місце події приїхала поліція, подякувавши власника авто за хорошу роботу.

Грабіжник пізніше був ідентифікований як 27-річний Шелдон Джонсон. Йому пред’явлено кілька звинувачень, в тому числі крадіжка зі зломом, спроба викрадення автомобіля і протидія арешту без насильства. Як розповіли поліцейські, раніше Джонсон вже попадався за спробою викрадення автомобіля.

Варто додати, що iPhone, виданий за пістолет, був чорного кольору, тому злочинець і не зміг в темряві розгледіти, що знаходиться в руках у господаря машини.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button