Новини

Характеристики Xiaomi Mi TV 5 розкрито: квантові точки та декодування 8K

На 5 листопада китайська компанія Xiaomi намітила велику презентацію, на якій в числі інших новинок дебютують «розумні» телевізори сімейства Mi TV 5. Кілька оприлюднених тизер-зображень розкривають характеристики цих панелей.

Основою телевізорів послужить 12-нанометровий процесор Amlogic T972. Стверджується, що в порівнянні з чіпами попереднього покоління він забезпечує приріст загальної продуктивності на 63%. Говориться про можливість декодування відеоматеріалів у форматі 8К.

Xiaomi Mi TV 5

ТВ-панелі Xiaomi Mi TV 5 отримають 4 Гбайт оперативної пам’яті і флеш-накопичувач місткістю 64 Гбайт. Зрозуміло, буде присутній адаптер бездротового зв’язку Wi-Fi.

Що стосується дисплея, то в його основу ляже матриця на квантових точках (Quantum Dot). Постачальником цих панелей, по всій видимості, виступить південнокорейський гігант Samsung.

Xiaomi Mi TV 5

Говориться про роздільну здатність телевізорів – 3840 × 2160 пікселів, або 4К. Говориться про 108-процентне охоплення колірного простору NTSC.

Таким чином, можна припустити, що телевізори Xiaomi Mi TV 5 відноситимуться до преміум-сегменту. Ціна, втім, поки не розкривається. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button