Новини

ПриватБанк напружився: Google вирішив стати банком

Обговорення
Google Cache

Компанія Google збирається вийти в сферу фінансових послуг з запуском сервісу під кодовою назвою Google Cache. Про це розповіло авторитетне видання Wall Street Journal.


Сервіс дозволить відкривати банківські рахунки. Він готується до запуску в 2020 році в партнерстві з одним з найбільших міжнародних фінансових конгломератів Citigroup і кредитним підрозділом Стенфордського університету.

Google Cache

Ці компанії будуть займатися безпосереднім банківським обслуговуванням, а сама Google надасть розрекламований бренд. Про це повідомив глава платіжних сервісів Google Цезар Сенгупта (Caesar Sengupta) в бесіді з Wall Street Journal. Він зазначив, що в майбутньому до проекту можуть приєднатися і інші фінансові компанії.

За задумом розробників, Google Cache виявиться корисним як для клієнтів, так і для банків з компаніями. Він також запропонує різні програми лояльності. При цьому продаж фінансових даних клієнтів не планується, також як дані платіжної системи Google Pay не використовується для реклами.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy A01 – найдешевший смартфон компанії

В минуле

Redmi Note 8: нова версія бестселлера виходить вже наступного тижня

В майбутнє

Також буде цікаво