Статті

Як продовжити “життя” смартфону при низькому заряді батареї

Обговорення
батарея

Android-смартфони мають масу переваг – це і широкі можливості по кастомізації, і практично повна відсутність обмежень з боку власника ОС (привіт, Apple), і масу всього іншого. Але багато користувачів скаржаться на не дуже приємний час автономної роботи. Проте є способи продовжити час життя акумулятора без підзарядки. І про найцікавіші ми зараз вам і розповімо.


Вимкніть функцію Always on Display

Опція Always on Display дозволяє постійно показувати деякі важливі повідомлення на екрані. Але разом з тим це витрачає і заряд батареї. А якщо врахувати, що у пристрої є екран AMOLED, який непогано так «їсть батарею», то відключення подібної опції буде досить обгрунтованим. Перейдіть в «Налаштування» – «Дисплей» і там ви і знайдете заповітну функцію.

Використовуйте темний режим

Темний режим не тільки забезпечує менше навантаження на очі в умовах низької освітленості, але і благотворно позначається на часі роботи батареї. На Android 10 включити темний режим досить легко. Просто перейдіть в меню налаштувань і в розділі управління дисплеєм включіть темний режим.

Вимкніть тактильний зворотній зв’язок

Тактильний зворотній зв’язок – це невелика вібрація, яку ви отримуєте, коли торкаєтеся дисплея свого смартфона. І вона вимагає, щоб вібромотор всередині працював з різною інтенсивністю, яка забирає частину сил вашої батареї. Але ви можете повністю відключити тактильний зворотний зв’язок через меню налаштувань Android. Для цього перейдіть до налаштувань системи і натисніть на пункт «Звук». У нижній частині звукового меню у вас напис «Вібрація», його і вимикайте.

Вимкніть рідко використовувані жести

Дана порада в першу чергу актуальна для власників лінійки смартфонів Google Pixel . Адже «піксельні» пристрої поставляються з досить цікавою системою жестової навігації. Хоча іноді ці жести можуть бути корисні, все ж більша частина користувачі вдається до стандартних методів управління. При цьому смартфон веде постійний моніторинг цих жестів, що навантажує систему. Так що ними запросто можна пожертвувати. Переходьте в «Налаштування» – «Управління» – «Жестова навігація» і відключайте їх без докорів сумління.

Знайдіть додатки, які розряджають батарею

Android цілком здатний керувати програмами у фоновому режимі. Проте, погано оптимізований сторонній додаток може «спати» навіть в той час, коли він не використовується. Нам потрібно з’ясувати, що це за додаток. Перейдіть до налаштувань системи і натисніть на пункт «Батарея». У цьому меню натисніть на три точки в правому верхньому кутку і потім натисніть на підпункт «Використання батареї». На цій сторінці ви можете побачити, які програми «від’їдають» найбільше заряду. Якщо ви знайшли підозрілий додаток в цьому списку, то можете видалити його.

Вимкніть синхронізацію з Google

Це, можна сказати, крайній захід. Але при цьому і один з найдієвіших. У цьому випадку буде відключена фонова синхронізація Google Photos, календаря, контактів, даних про встановлені додатках. Ця інформація не буду відправлятися в хмару Google-сервісів. Ви все ще зможете робити синхронізацію вручну, зате постійного витрачання заряду батареї і використання трафіку більше не буде. Робіть це на свій страх і ризик в налаштуваннях Google-аккаунта в розділі «Синхронізація».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Hisense King Kong 6 – смартфон з найбільшим аккумулятором на ринку

В минуле

Киевстар сделал нужную всем услугу бесплатной

В майбутнє

Також буде цікаво