Новини

Названа головна відмінність Samsung Galaxy Note11 від попередника

Флагманський смартфон Samsung Galaxy Note10 дебютував близько трьох місяців тому, а компанія Samsung Electronics вже працює над його спадкоємцем. Першими подробицями поділився тайванський ресурс DigiTimes, відомий своїми зв’язками з виробничим ланцюжком поставок. 

За даними джерела, корейський виробник розглядає можливість використання в Galaxy Note11 3D-технології розпізнавання осіб з використанням таймлайнових камер ToF замість ультразвукових сканерів відбитків пальців, які вбудовані під екрани смартфонів у серіях Galaxy S10 і Galaxy Note10. 

Samsung Galaxy Note11

Таким чином, Samsung може взагалі відмовитися від підекранної дактилоскопії і повністю перейти на розпізнавання осіб за біометричною аутентифікацію користувачів. 

Цілком можливо, що рух в цьому напрямку відбувся після численних проблем з безпекою, з якими зіткнулися Galaxy S10 і Galaxy Note10. Також є ймовірність, що перехід на нову для Samsung технологію почнеться вже в Galaxy S11. Раніше в мережі вже з’являлися чутки про появу функції розпізнавання осіб в Galaxy S11 . 

Офіційний дебют Samsung Galaxy Note11 очікується в другій половині 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button