Redmi Note 8 Pro оновився до MIUI 11. Але поки на базі Android 9 Pie

Зараз на головній

Xiaomi нарешті почала поширення стабільної версії прошивки MIUI 11 для смартфонів Redmi Note 8 Pro, першими традиційно її почали отримувати мешканці та гості Китаю.


Розмір оновлення складає всього 392 МБ, але цьому є цілком логічне пояснення: справа в тому, що дана версія MIUI 11, хоч і є стабільною, але поки що заснована на операційній системі Android 9 Pie.

Вихід оновлення MIUI 11 для Redmi Note 8 Pro відповідає раніше оприлюдненому графіку, згідно з яким китайський варіант телефону отримає нову версію MIUI на початку листопада, в той час як глобальна версія смартфона Redmi Note 8 Pro буде оновлена ​​ближче до кінця грудня.

Незважаючи на те, що Redmi Note 8 Pro є досить свіжим смартфоном, він оновлюється одним з перших. Це підтверджує, що виробник робить велику ставку на успіх новинки у всьому світі.

Що нового?

Нова версія MIUI 11 для Redmi Note 8 Pro включає оновлений призначений для користувача інтерфейс, інші іконки, загальносистемний темний режим, новий системний шрифт Mi Lan Pro і поліпшену функцію завжди включеного дисплея. Також додані нові анімації, теми, шпалери і поліпшена система повідомлень. Великим нововведенням стала покращена звукова система з абсолютно новими динамічними ефектами і звуковими сигналами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей