Новини

iPhone 12 – нас чекають зміни, яких не було десятиліття

Обговорення
iPhone 12

Смартфони Apple 2020 року стануть найбільшим оновленням дизайну iPhone за останні роки. Про це розповів ресурс PhoneArena.


Ресурс також опублікував концептуальні зображення iPhone 12, створені на основі попередньої неофіційної інформації про пристрій. Фінальний дизайн до моменту випуску може змінитися.

iPhone 12

Відзначається, що iPhone X з його безрамковим екраном і характерним вирізом під фронтальну камеру все одно не був кардинальною зміною дизайну. Більш того, всі останні iPhone залишали враження зроблених з того ж шаблону, що і iPhone 6, який дебютував в 2014.

iPhone 12

Apple може змінити цю тенденцію в лінійці 2020 року, вперше з моменту випуску iPhone 4 в 2010 році. Корпус знову стане незграбним, як це було у культових iPhone 4 і iPhone 5.

iPhone 12

Насправді, Apple вже почала готувати нас до цього – в новому iPad Pro. У нових MacBook теж спостерігається перехід до такого дизайну.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi дуже суттєво опустила ціну на свій флагманський смартфон

В минуле

Redmi випустила бюджетний 40-дюймовий FullHD телевізор

В майбутнє

Також буде цікаво