Hardnews

Мільйони бюджетних смартфонів опинилися під загрозою відключення

Фахівці Check Point Research (CPR) розповіли про вразливість у смартфонах, що дозволяє віддалено відключити зв’язок. Про це повідомляє видання TechRadar.


За словами експертів, уразливість CVE-2022-20210 торкається смартфонів, оснащених модемом Unisoc. Як правило, цей компонент використовується у недорогих телефонах. За оцінкою фахівців, модеми вбудовані в 11 відсотках пристроїв на ринку, які переважно продаються в Африці та Азії. Таким чином, проблема торкається мільйонів девайсів.

У звіті йдеться, що за допомогою вразливості хакери можуть віддалено відключити обладнання та стільниковий зв’язок. З цього випливає, що зловмисники можуть використати проблему для знищення комунікацій у певних місцях. Також виявилося, що вразливість отримала оцінку 9,4 із 10, що відображає її небезпеку.

У заяві CPR йдеться, що інженери Unisoc вже підготували патч, який виправляє помилку. “Користувачам прямо зараз нічого робити не треба, хоча ми рекомендуємо застосувати патч, який буде випущений в майбутньому оновленні Android”, – зазначив представник компанії Слава Маккавеєв.

Back to top button