Новини

Xiaomi Mi Watch – справжній помічник на вашому зап’ясті

Після анонсу операційної системи MIUI For Watch, яка використовується в новому розумному годиннику Xiaomi Mi Watch, виробник вивалив величезну кількість рекламних зображень, які перераховують особливості новинки.

По-перше, Xiaomi Mi Watch буде пропонуватися не в двох кольорах, як вважалося раніше, а в трьох. Крім сріблястого і чорного варіанту буде запропонована версія з синім браслетом.

Розробники реалізували систему зручного швидкого введення тексту на маленькому екрані годинника і відповідний інтерфейс, які дозволять вам повноцінно спілкуватися в месенджерах і соціальних мережах.

Спеціальний додаток дозволить вам стежити за курсом цінних паперів на ринках США і Гонконка в реальному часі. Годинник оснащений FM-радіо і відповідним додатком.

Також є окремі додатки для мандрівників, годинник можна використовувати в якості посадкового талона в аеропорту. Присутній фірмовий музичний плеєр, що відкриває доступ до величезної кількості композицій.

Звичайно ж, годинник зосереджений на підтримці вашого фізичного здоров’я в тонусі, він буде відслідковувати показники і давати рекомендації.

Xiaomi Mi Watch

Про наявність повноцінного модуля NFC було відомо і раніше, але виробник тепер офіційно підтвердив, що його можна буде використовувати для оплати товарів і послуг.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button