Mi Note 10
Обговорення

Компанія Xiaomi поділилася в мережі відео, де показана ефективність зуму в камері нового смартфона Mi Note 10. Виробник запевняє, що при використанні 50-кратного наближення можна розглянути дрібні написи з дуже великої відстані. 


Тестування проводилося з дистанції п’ять метрів. В експерименті використовували таблицю для перевірки зору. Її фотографували з зумом в два, п’ять, десять і п’ятдесят разів. В останньому випадку можна чітко розрізнити навіть дрібні символи, що навряд чи під силу звичайній людині.

Нагадаємо, що разом з рекордною камерою на 108 Мп Xiaomi Mi Note 10 отримав 5-кратний оптичний зум – в смартфонах його застосовують вперше. 10-кратне наближення досягається за рахунок комбінації оптичного і цифрового способів, а ось за 50 кратне відповідають тільки софт і залізо.

Разом з тим в мережі з’явився рекламний ролик з демонстрацією зовнішнього вигляду смартфона:

Презентація Xiaomi Mi Note 10 відбудеться 5 листопада. В межах Китаю пристрій буде називатися  CC9 Pro. Раніше вже з’явилися всі докладні характеристики новинки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 7 і Note 7S почали отримувати оновлення до MIUI 11

В минуле

Vodafone может уйти из Украины: власть дала добро

В майбутнє

Також буде цікаво