Новини

Xiaomi Mi Note 10 виявився з сюрпризом: точна дата виходу

Добре зарекомендувавший себе інсайдер під ніком Xiaomishka, який регулярно першим видобуває цікаві новини про продукти Xiaomi, Redmi і не тільки, поділився ексклюзивною інформацією про дату виходу очікуваного багатьма 108-мегапіксельного смартфона Xiaomi.

По-перше, він підтвердив, що Xiaomi Mi Note 10 і Mi CC9 Pro – це один і той же смартфон, а не різні моделі, як вважалося останні кілька днів. Тому на фотографіях, які викладає Xiaomi, написано «Знято на пентакамеру Xiaomi Mi CC9 Pro», а сама компанія заявляє, що першим смартфоном з камерою роздільною здатністю 108 Мп стане Xiaomi Mi Note 10.

Щоб було зрозуміліше: в Китаї новинка буде називатися Xiaomi Mi CC9 Pro, а на світовому ринку вона вийде під назвою Xiaomi Mi Note 10. Останнім часом Xiaomi запускає свої нові смартфони відразу у всьому світі, тому на офіційному постері вказано назву глобальної версії смартфона .

Xiaomi камерафон

По-друге, по власних каналах інформатор дізнався, що надходження в продаж пристрою на території Польщі відбудеться 14 листопада. Але спочатку Xiaomi Mi Note 10 з’явиться в продажу в Іспанії, це відбудеться наступного тижня, до 11 листопада, коли в Китаї стартує найбільша розпродаж року, присвячена Дню Холостяків.

Ми вже знаємо, що офіційний анонс Xiaomi Mi Note 10 відбудеться 5 листопада, в цей же день компанія також представить розумний годинник Xiaomi Mi Watch, нові телевізори і побутову техніку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button