Новини

Lifecell запустив один з найвигідніших тарифів в Україні

Ще якихось п’ять-десять років тому люди, вибираючи собі тарифний план, дивилися в першу чергу на вартість дзвінків. Сьогодні ж, як правило, всіх цікавить в першу чергу інтернет, особливо месенджери.

Менеджери операторів мобільного зв’язку, звичайно, знають про цю тенденцію. Так що здивувати кого-небудь великим пакетом гігабайт в наш час дуже складно. Звикли люди і до тарифних планів, в яких надається безлімітний доступ до основних соціальних мереж, тих же Instagram і Facebook. Але, тим не менш, компанія Lifecell все-таки змогла здивувати всіх.

Lifecell – один з трьох найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні. Його знають і люблять за найкращі і дешеві тарифи, а також за відмінну якість покриття на території практично всієї країни. Старожили ще пам’ятають такі пропозиції від компанії, як «Шалений день», який колись був кращим тарифом для мобільного інтернету в нашій країні.

Lifecell тариф

Останній тарифний план, розроблений компанією, відразу заробив величезну популярність. У тридцяти двох містах нашої країни, для яких діє нова унікальна пропозиція, люди розкуповують SIM-карти. Їх беруть як для себе, так і в якості подарунка рідним і близьким. Такого ажіотажу на ринку мобільного зв’язку Україна не бачила вже давно.

Що ж це за тариф, що не має рівних в Україні за вигодою? Це «Залізна двадцятка». Його умови дуже прості. Ви отримуєте повний безліміт на дзвінків на номери Lifecell і десять гігабайт високошвидкісного інтернету в місяць. При цьому доступ в Twiiter, Instagram і Facebook повністю безлімітний. Для дзвінків на інших операторів та на міські номери ви отримуєте 100 хвилин.

Lifecell

Головна перевага тарифу «Залізна двадцятка» – його ціна. Вона становить всього двадцять гривень в місяць — сущі копійки в порівнянні з аналогічними пропозиціями інших операторів. При цьому Lifecell гарантовано не буде змінювати розмір абонплати аж до кінця 2020 року. Купуючи нову SIM-карту, ви можете бути впевнені: неприємних сюрпризів з різким подорожчанням не буде.

У число 32 міст, де доступна «Залізна двадцятка», входять такі населені пункти, як Тернопіль, Ужгород, Мукачево, Рівне, Чернівці, Кропивницький, Суми, Конотоп, Шостка. Ви можете підключитися і в інших великих містах Західної, Південної та Східної України. Повний список міст можна подивитися на офіційному сайті оператора. Придбати картку, в тому числі зі збереженням номера, ви можете в будь-якому салоні зв’язку Lifecell.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button