Новини

На ринку гнучких смартфонів несподівано з’явився новий лідер

Китайська TCL Communication, якій належать бренди смартфонів Palm, BlackBerry і Alcatel, веде зараз інтенсивні  дослідження в області складних пристроїв з гнучкими екранами. Журналістам Cnet вдалося отримати в свої руки і вивчити один з прототипів, над якими працює компанія.

За словами автора огляду Джесіки Долькур (Jessica Dolcourt), це найбільший і «зухвалий» концепт складного смартфона, який їй довелося бачити. Якщо Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X складаються вдвічі, то пристрій TCL зменшується в розмірах втричі в складеному стані. 

TLC

Раніше Xiaomi показувала прототип смартфона з двома згинами, але розміри його зменшувалися лише вдвічі. Тут же за рахунок Z-подібного форм-фактора досягається різниця в розмірах в складеному і розгорнутому стані втричі. Смартфон розгортається в великий 10-дюймовий планшет. Найцікавіше, що шарніри згинаються в різних напрямках, в результаті, виходить такий собі зигзаг. 

TLC TLC TLC TLC

Залежно від ступеня «складеності», можна використовувати один, два або три частини екрану. Складений втричі гаджет виглядає як дуже товстий смартфон. У розкладеному стані він дуже тонкий. На задній панелі є квадро камера, також передбачена одинарна фронтальна камера. Зарядка проводиться по USB Type-C, роз’єму 3,5 мм для навушників не передбачено.  

TLC

Поки невідомо, коли TCL вирішиться випустити такий смартфон і скільки він може коштувати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button