Новини

Huawei випустила власні окуляри віртуальної реальності

Huawei офіційно представила на китайському ринку свій давно очікуваний продукт в області віртуальної реальності – Huawei VR Glass. Як і випливає з назви, мова йде про компактну гарнітурі віртуальної реальності, вартість якої складається 2999 юанів (близько $ 424), причому початок продажів відбудеться в грудні.

Гарнітура Huawei VR Glass має товщину об’єктива всього 26,6 мм, що майже на третину менше, ніж у Oculus Quest і HTC Vivo Pro. Вага пристрою при цьому складає близько 166 грам. Апарат дозволяє регулювати міжзіничну відстань в діапазоні від 55 до 71 мм, має регулювання діоптрій для короткозорості і зручний при носінні.

Huawei VR Glass

Що стосується специфікацій, то пристрій включає дисплей з роздільною здатністю 3200 × 1600 пікселів з щільністю точок 1058 ppi, кутом огляду в 90 градусів і частотою оновлення в 70/90 Гц. Гарнітура підтримує тривимірні звукові ефекти, як відзначає виробник, створює ефект гігантського екрану IMAX.

У комплекті йде два динаміка, а також підтримується підключення навушників Bluetooth. Huawei каже, що пристрій розроблено ергономічно, щоб забезпечити зручне носіння. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button