Новини

iPhone 11 і iPhone 11 Pro опустили на глибину 12 метрів: що з цього вийшло?

Нові iPhone 11 і iPhone 11 Pro володіють захистом за стандартом IP68, що офіційно підтверджує можливість занурення на глибину до 1 метра на 30 хвилин.


Проте виробник стверджує, що iPhone 11 здатний витримати занурення на глибину до 2 метрів, а версії Pro і Pro Max – до 4 метрів. Американський медіа-сайт CNET перевірив своїм способом водонепроникність нових гаджетів.

За допомогою підводної радіокерованої субмарини Trident, iPhone 11 і iPhone 11 Pro занурювалися в воду. Всього було проведено три тести. Спочатку гаджети були занурені в воду на глибину 4 метри на 30 хвилин. Після того як смартфони дістали, вони продовжували функціонувати.

В ході другого тесту апарати повантажили на 8 метрів, і також на 30 хвилин. Цей експеримент ніяк не позначилася на iPhone 11 і iPhone 11 Pro. Гаджети продовжували працювати, з’явилися невеликі звукові спотворення в динаміках.

В останньому експерименті обидва смартфона знову опустили в воду, але на цей раз на глибину 12 метрів, на 30 хвилин. Це випробування ніяк не вплинуло на роботу пристроїв, за винятком невеликого збою в роботі динаміків.

Після всіх випробувань, iPhone 11 і iPhone 11 Pro були протерті і залишені в вимкненому стані. Після закінчення трьох днів гаджети включили, і перевірили їх функціональність. Обидва смартфони відмінно працювали, а звукові спотворення в динаміках повністю зникли.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button