Новини

Google пішла шляхом Apple і розізлила користувачів

Android традиційно вважалася платформою свободи і широких можливостей, а різного роду обмеження залишалися особливістю iOS. Однак останнім часом Google почала закручувати гайки і те, що раніше вважалося для Android звичайною справою, сьогодні або небажано, або зовсім заборонено, як, наприклад, відкат на більш ранні версії ОС. Але на цьому тижні сталося те, чого очікувати було ну ніяк не можна, адже Google заборонила працювати з нагадуваннями без Google Assistant.

Після оновлення Google Assistant створення нового або редагування вже готового нагадування може проводитися тільки в інтерфейсі голосового асистента. Тому, якщо користувач вирішить відключити Google Assistant, взаємодіяти з нагадуваннями буде не можна. Те ж саме відноситься і до країн, де асистент офіційно недоступний.

Чому Google пішов на такий крок?

Зміна моделі використання нагадувань була викликана необхідністю переробити їх інтерфейс. Якщо раніше асистент був лише допоміжною функцією, то тепер оформлення додатка виглядає так, що стає ясно, що переважаючим способом формування нагадувань повинен стати саме голос.

Google нагадування

Рішення Google не просто зв’язати, а прив’язати нагадування до асистента, саме по собі виглядає досить дивно. Зрозуміло, що Google хоче дати користувачам привід використовувати Google Assistant частіше, тим самим зробивши його більш затребуваним. Але підвищувати популярність продукту методом примусу абсолютно не ефективно. Навпаки, когось це може навіть відштовхнути, змусивши відмовитися не тільки від використання голосового помічника, але навіть від операційної системи, яка поступово перестала бути оплотом свободи.

Як зробити правильно

Втім, оскільки оновлення, що об’єднує нагадування з Google Assistant, вийшло не для всіх користувачів, є надія, що Google всього лише тестує це нововведення, але в будь-який момент може скасувати його. Якщо компанія вчинить так, це буде найкращим результатом і для користувачів, і для неї самої, бо дозволить їй зберегти обличчя, а не уславитися компанією, яка ні в що ні ставить своїх клієнтів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button