Новини

Xiaomi різко опустила ціну на свій популярний флагман

Обговорення
Xiaomi Mi 8

Поки Vivo готує екстремально доступний смартфон на платформі Snapdragon 855, Xiaomi Mi 8 – флагманська модель минулого року, побудована на SoC Snapdragon 855 – дуже сильно подешевшала в Китаї. По суті, її вартість знизилася до рівня моделей на платформах Kirin 810 і Snapdragon 730.


Як пише джерело, в Китаї топовий варіант Mi 8 з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті можна купити за еквівалент $ 210. І це ще до старту великого розпродажу «11.11» – під час цієї акції модель напевно буде ще дешевше. Але при цьому як по продуктивності, так і за можливостями Mi 8 може дати фору багатьом середньорівневим моделям.

Це чудова можливість зекономити на покупці, адже в Україні ціна на дану модель становить 9999 гривень, тобто мало не в двічі дорожче.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4: чи варто переходити?

В минуле

Xiaomi обіцяє підірвати ринок смартфоном Redmi K30 5G

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.