Новини

HTC Exodus 1s – бюджетний смартфон для майнерів

В середині травня HTC розкрила плани по випуску нової версії криптосмартфону Exodus 1s. Виробник обіцяв, що вартість пристрою не перевищить $ 300. Так і вийшло: компанія представила більш доступну модель HTC Exodus з адаптацією під блокчейн і криптовалюти.

Ключова перевага новинки – можливість запуску повноцінного біткойн-вузла безпосередньо на смартфоні. Так що його власник може зберігати весь регістр криптовалюти на карті microSD ємністю не менш 400 ГБ. Хоча розмір актуального регістра становить 260 ГБ, треба ще враховувати приріст по 60 ГБ на рік.

Офлайн-база забезпечує підвищену конфіденційність, а також здійснення транзакцій з біткойнов. В HTC рекомендують запускати вузол лише при підключенні пристрою до зарядки, оскільки процедура занадто енергозатратна.

HTC Exodus 1s

Exodus 1s оснащений процесором Snapdragon 435, 4 ГБ оперативної пам’яті і 5,7-дюймовим дисплеєм HD + з співвідношенням сторін 18: 9. У моделі встановлений модуль пам’яті на 64 ГБ з можливістю розширення за допомогою microSD. При цьому картка не призначена для зберігання мультимедійних файлів, а її мінімальний обсяг повинен становити 512 ГБ.

HTC Exodus 1s

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 8.1 і підтримує дві SIM-карти. Його забезпечили портом micro-USB і 3,5-міліметровим аудіороз’єм. На тильній стороні корпусу встановлений 13-мегапіксельний об’єктив. Розширення селфі-камери теж 13 Мп. 

Вартість HTC Exodus 1 становить € 219. Карти пам’яті ємністю 512 ГБ компанія реалізує окремо.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button