Новини

Vodafone: мобільний оператор запустив найдешевший тарифний план

Одним з найбільших і найвідоміших операторів зв’язку в Україні є Vodafone, а робить він все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей використовувало його фірмові послуги. Спеціально для цього компанія намагається зробити українцям такі пропозиції, аналогів яких майже немає у конкурентів з «великої трійки». Зробити це даному стільниковому оператору вдалося в черговий раз, тому що він розробив, представив і запустив найдешевший тарифний план, який можуть знайти вкрай привабливим у всіх відносинах мільйони абонентів. Компанія за рахунок такого розраховує підвищити привабливість своїх фірмових послуг, а також наростити виручку.

Очевидно, що чим ширше коло людей буде використовувати послуги компанії, тим більше грошей вона з точки зору довгострокової перспективи зможе заробляти. В рамках нового тарифного плану Vodaofone пропонує 100 хвилин розмов на будь-які українські номери, в тому числі і міські. Також даний тариф пропонує досить скромні 1 Гб мобільного інтернету в мережах четвертого покоління, але це компенсується ціною тарифу, яка становить всі 30 Грн за 4 тижні використання. Також в тариф включено смс-пакет вартістю 1,50 грн. за 50 повідомлень.

Vodafone 4G Smart S
Vodafone 4G Smart S

Що пропонує найдешевший тариф 4G Smart XS

Базова вартість пакетів послуг на місяць 30 грн Вартість послуг понад пакет
4G / 3G Інтернет 1 ГБ
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні 100 хв 1 грн / хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн / день (в рамках 10 пакетів на добу) від 3 грн / хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. за 1, 50 грн / в день користування 1 грн / шт.
SMS за кордон 1 грн / шт.
Підключення пакета послуг на місяць * 101 * 444 #

Як підключити тариф

Найголовніший недолік нового тарифу полягає в тому, що він доступний не всім абонентам оператора. Підключити його можуть абоненти, які отримали спеціальну пропозицію. Також можливість підключення можна з’ясувати у оператора, зателефонувавши на номер 111. Вже бували випадки коли смс просто не приходило, а можливість підключення була.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button