Новини

Windows 10 отримає велико оновлення вже наступного місяця

У мережі з’явилися нові подробиці про наступне велике оновлення операційної системи Windows 10. Раніше Microsoft повідомила, що  Windows 10 версії 1909 з кодовою назвою 19H2 отримала назву Windows 10 November 2019 Update. Точну дату релізу компанія тоді не оголосила. 


Як розповів тепер головний редактор WindowsCentral Зак Боуден (Zac Bowden) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, перехід на етап загальної доступності призначений у Windows 10 19H2 на 12 листопада. 

При цьому новий фірмовий браузер Edge компанія сподівається зробити частиною Windows до моменту весняного великого оновлення 20H1. До цього ж терміну заплановано довести Windows 10X для двоекранного пристроїв до стадії стабільної релізной версії RTM (Release To Manufacturers).  

У листопадовому оновленні Windows 10 November 2019 Update заплановані в основному виправлення і доопрацювання. Однак є і нові функції. Пошук в «Провіднику» може шукати і в облікового запису OneDrive, а з заблокованого екрану можна запускати не тільки Cortana, а й інші голосові помічники. Також з’явилася функція додавання нових записів в календар прямо з панелі завдань, розширені можливості управління нагадуваннями, і так далі. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button