Новини

Xiaomi підніматиме вартість своїх смартфонів

Компанія Xiaomi почала продавати свої смартфони на індійському ринку в 2014 році. В даний час саме Xiaomi лідирує на ринку даної країни, випереджаючи Samsung і інших конкурентів.

Компанії вдалося посісти перше на індійському ринку смартфонів завдяки бюджетним пристроям. Як правило, смартфони компанії в Індії продаються за ціною менше 250 доларів через платформи електронної комерції. З появою все більш і більш доступних смартфонів на ринку від Xiaomi цей бренд тепер сприймається багатьма в Індії як дешевий. Однак тепер компанія хоче позбутися іміджу дешевого або бюджетного бренду у всьому світі, зокрема, в Індії.

Частково для цього бренд Redmi був виділений в окрему компанію. Redmi зайняла ту ж роль, що раніше займала Xiaomi. А сама Xiaomi тепер планує включити в лінійку дорожчі смартфони і нові розумні телевізори, що підтвердив один з керівників компанії.

Xiaomi також докладає зусиль для збільшення своєї присутності на ринку роздрібної торгівлі. Компанія планує відкрити більше 10 000 магазинів в країні до середини 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button