Новини

Google Stadia запрацює вже 19 листопада: список країн

Google Stadia

На сьогоднішньому заході Made by Google в Нью-Йорку компанія Google оголосила про швидкий запуск ігрового сервісу Google Stadia.


Довгоочікуваний Google Stadia запрацює 19 листопада. Крім США, стрімінговий сервіс Google Stadia стане доступний в Канаді, Великобританії, Ірландії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Данії, Швеції, Норвегії та Фінляндії. 

На момент запуску, користувачі можуть придбати комплект Stadia Founder’s Edition за 129,99 доларів. Він був доступний для попереднього замовлення з червня і включає Chromecast Ultra, обмежене видання контролера Night Blue і дві підписки Stadia Pro на три місяці. 

Такий комплект забезпечує доступ до ігор з роздільною здатністю до 4K, частотою 60 кадрів в секунду, з підтримкою HDR і звуку 5.1. 

Вартість передплати Stadia Pro становить 10 доларів в США або 10 євро для Європи в місяць.

Підбірка ігор на сервісі на день запуску включає Assassin’s Creed Odyssey, Red Dead Redemption 2, Destiny 2 і Wolfenstein: Youngblood.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Huawei планує перевести на HarmonyOS вже випущені смартфони

В минуле

Google Pixel 4 та Pixel 4 XL вийшли офіційно: ціни стартують з $799

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle