Новини

Китайці покажуть свою відповідь на iPhone 11 Pro вже цього тижня

Обговорення
ZTE Axon 10 Pro

Буквально кілька днів тому стало відомо про те, що китайська ZTE готує свій новий смартфон – ZTE Blade 20. Пристрій пройшов сертифікацію в TENAA, завдяки чому стало відомо не тільки про те, яке “залізо” буде стояти в пристрої, але і те, що компанія вирішила скопіювати iPhone 11 Pro і Google Pixel 4 в плані виконання блоку основної камери. Зараз з’явилася нова інформація про Balde 20, на цей раз від самої ZTE.


Так, китайський виробник смартфонів опублікував офіційне зображення, в якому заявляється про старт продажів ZTE Blade A7s з 18 жовтня. Але крім цього в той же день компанія, за її власними словами, планує провести анонс ще одного пристрою. І судячи з даних анонімних інсайдерів, цим пристроєм буде саме ZTE Blade 20.

ZTE Blade 20

З характеристиками в смартфоні очікується наступна ситуація: екран новинки від ZTE матиме діагональ 6,088 дюйма при розширенні HD +. Як процесор виступить невідоме поки рішення, що має частоту 2,0 ГГц. Оперативної пам’яті в смартфоні очікується 2 ГБ, а постійної – 64 ГБ. Куди цікавіше виглядає те, що судячи з усього ZTE Blade 20 оснастять акумулятором ємністю 4870 мАг, а також швидкою зарядкою на 18 Вт. Також варто відзначити, що ціна на новинку очікується в районі 140 доларів, що може зробити зі смартфона дуже цікавий для покупки пристрій.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Mix 4 – бюджетна альтернатива неймовірно дорогого Mi Mix Alpha

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 коштуватиме дорожче попереднього покоління

В майбутнє

Також буде цікаво