Новини

Китайці покажуть свою відповідь на iPhone 11 Pro вже цього тижня

Буквально кілька днів тому стало відомо про те, що китайська ZTE готує свій новий смартфон – ZTE Blade 20. Пристрій пройшов сертифікацію в TENAA, завдяки чому стало відомо не тільки про те, яке “залізо” буде стояти в пристрої, але і те, що компанія вирішила скопіювати iPhone 11 Pro і Google Pixel 4 в плані виконання блоку основної камери. Зараз з’явилася нова інформація про Balde 20, на цей раз від самої ZTE.

Так, китайський виробник смартфонів опублікував офіційне зображення, в якому заявляється про старт продажів ZTE Blade A7s з 18 жовтня. Але крім цього в той же день компанія, за її власними словами, планує провести анонс ще одного пристрою. І судячи з даних анонімних інсайдерів, цим пристроєм буде саме ZTE Blade 20.

ZTE Blade 20

З характеристиками в смартфоні очікується наступна ситуація: екран новинки від ZTE матиме діагональ 6,088 дюйма при розширенні HD +. Як процесор виступить невідоме поки рішення, що має частоту 2,0 ГГц. Оперативної пам’яті в смартфоні очікується 2 ГБ, а постійної – 64 ГБ. Куди цікавіше виглядає те, що судячи з усього ZTE Blade 20 оснастять акумулятором ємністю 4870 мАг, а також швидкою зарядкою на 18 Вт. Також варто відзначити, що ціна на новинку очікується в районі 140 доларів, що може зробити зі смартфона дуже цікавий для покупки пристрій.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button