Новини

Xiaomi Mi Mix 4 – бюджетна альтернатива неймовірно дорогого Mi Mix Alpha

У мережі з’явилися нові подробиці про загадковий смартфоні Xiaomi Mi Mix 4, існування якого керівництво китайського виробника то спростовує, то підтверджує. Тепер інформацією поділилися відразу два джерела. 


По-перше, в китайських ЗМІ з’явилося повідомлення, що Xiaomi Mi Mix 4 стане володарем не тільки екрану з частотою оновлення 120 ГГц , а й швидкісного ультразвукового сканеру відбитків пальців четвертого покоління, розміщеного під дисплеєм. 

Також «заслужений» мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) повідомив, що Xiaomi Mi Mix 4 буде випущений раніше, ніж очікується. Крім цього він дізнався, що Xiaomi Mi Mix 4 успадкує «безліч» технологій, які були представлені з концептуальним смартфоном Mi Mix Alpha . Він уточнив, що ймовірно «полегшене» використання цих технологій, але подальших подробиць не розкрив. 

Фактично, виходить, що Xiaomi Mi Mix 4 виявиться «народною» версією революційного Mi Mix Alpha. Раніше вже повідомлялося, що смартфон може отримати таку ж 108-мегапіксельну камеру, як у Mi Mix Alpha. Але, судячи з усього, «інновації» не обмежаться тільки камерою. 

Офіційний дебют Xiaomi Mi Mix 4 очікується до різдвяного сезону продажів. Його навіть можуть випустити в жовтні разом з розумними годинами Mi Watch.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button