Новини

Xiaomi Mi Band 4 до кінця жовтня можна отримати безкоштовно

Як відомо, носима електроніка з кожним роком стає все більш затребуваною серед покупців, тобто купують її собі люди по всьому світу все частіше і частіше, причому у цього звичайно ж є цілком собі реальні причини. Головна серед таких полягає в розширенні функціональних можливостей такого роду гаджетів, завдяки чому більш широке коло користувачів знаходить їх корисною для використання з метою вирішення будь-яких повсякденних завдань. Найбільш просунутим фітнес-трекером на ринку з усіх доступних зараз у продажу є Xiaomi Mi Band 4, який має масу шикарних особливостей, що вигідно виділяють його на тлі величезної кількості самих різних конкурентів.

Цей наручний гаджет володіє кольоровим 0,95-дюймовим OLED-екраном з підтримкою сенсорного управління, акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг з підтримкою магнітної зарядки, модулем Bluetooth 5.0 LE з радіусом роботи до 50 метрів, а також вкрай міцним корпусом з полікарбонату, завдяки якому з даними фітнес-трекером можна занурюватися під воду на глибину до 50 метрів, тому що виробник заявляє про те, що пристрій витримує тиск до 5 АТМ. За захист дисплея у відповіді загартоване скло, за рахунок якого пристрій не тільки добре протистоїть появі подряпин, потертостей і сколів, але ще і може похвалитися вкрай привабливим зовнішнім виглядом. Гаджет працює з телефонами на базі Android і iOS, а для підключення до таких використовується додаток Mi Fit.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

На одному заряді батареї Xiaomi Mi Band 4 здатний пропрацювати до 20 діб в режимі використання, а на повну зарядку йде приблизно півтори години. За рахунок даного спортивного браслета можна читати повідомлення з телефону, отримувати вібрацію при вхідних дзвінках, користуватися дистанційним управлінням затвором камери, використовувати «розумний» будильник і секундомір, функції відтворення музики на смартфоні, відстежувати фізичну активність і якість сну, застосовувати різні програми тренувань, в тому числі в басейні, а також здійснювати масу інших дій, причому в міру оновлення прошивки цього наручного гаджета його функціональні можливості стрімко розширюються. На радість всіх тих, хто хоче його отримати, зробити це можна абсолютно безкоштовно, правда тільки до кінця жовтня.

Xiaomi Mi Band 4

Видання GSMinfo вирішило провести спеціальну акцію, в рамках якої Xiaomi Mi Band 4 роздають безкоштовно, але тільки до кінця топочного місяця. Щоб стати її учасником необхідно:
 

  1.Вподобати та підписатися на оновлення нашої сторінки GSMinfo в Facebook.

GSMInfo

  2.Під конкурсним постом залишити коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4, а також зробити репост поста в себе на сторінці.

https://www.facebook.com/gsminfoUA/photos/a.383562269025824/408841519831232/?type=3&theater

Вже 31 жовтня 2019 року в вечірній час будуть підведені підсумки конкурсу, а переможець отримають цей спортивний браслет безкоштовно, і навіть доставка за наш рахунок. Взяти участь в спецпропозиції можуть лише жителі України.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button