Новини

Xiaomi Mix 4 отримає екран з частотою оновлення в рекордні 120 Гц

Компанія Xiaomi розпочала підготовку до випуску смартфона з екраном, що підтримує частоту оновлення зображення в 120 Гц. Вказують на це свідчення, які були виявлені учасником спільноти мобільних розробників XDA Developers в останніх тестових збірках фірмової оболонки MIUI 11.

У бета-версії виявилася нова настройка частоти оновлення зображення на дисплеї. Відповідно до опису, підвищені частоти роблять картинку більш гладкою, а знижені економлять заряд акумулятора. Після подальших розвідок, в коді були знайдені вказівки на два варіанти частот – 60 і 120 Гц.

Xiaomi Mi Mix 4 120 Гц

З цього фахівці зробили висновок, що майбутній флагманський смартфон Xiaomi буде підтримувати перемикання між режимами екрана в 60 і 120 Гц. Як найбільш ймовірний кандидат розглядається Xiaomi Mix 4.

У поточному році ми вже побачили майже десяток нових смартфонів з частотою оновлення екрану вище 60 Гц – Red Magic 3 / 3S, OPPO Reno Ace, OnePlus 7 Pro / 7T / 7T Pro, ROG Phone II, Sharp Aquos R3 / zero2. Також очікується дебют Google Pixel 4 і 4 XL і Realme X2 Pro.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button