Новини

Huawei покаже “унікальний” смартфон вже наступного тижня

Обговорення
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

У Мережі з’явилася інформація про те, що компанія Huawei 17 жовтня в Парижі покаже якийсь абсолютно новий смартфон з абсолютно новим екраном.


Джерело називає пристрій All-Screen Smartphone Category. Є припущення, що це може бути перший серійний смартфон з фронтальною камерою, захованою під дисплей. Такі прототипи ми вже в цьому році бачили, але тоді ряд фахівців говорив, що серійні моделі вийдуть в кращому випадку в 2020 році.

Також можна припустити, що Huawei покаже щось, схоже на Xiaomi Mi Mix Alpha. У будь-якому випадку, судячи по формулюванню, це повинно бути щось зовсім нове як мінімум для самої Huawei.

Huawei

Нові припущення

З’явилася ще одна версія, згідно якої 17 жовтня Huawei покаже модель Nova 5T. Джерело засновує своє припущення на двох нюансах: по-перше, у Huawei на європейському ринку немає смартфона з фронтальною камерою, розміщеною в отворі в екрані, а по-друге, на зображенні вище можна бачити шпалери на робочий стіл, які як раз використовувалися для презентації Nova 5T в Малайзії. Правда, в такому випадку говорити про якийсь новий екрані не доводиться – новим він буде тільки в рамках моделей Huawei на європейському ринку. Але зате Nova 5T, згідно з останніми даними , вийде з сервісами Google.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Sony PlayStation 5 показали на відео з усіх боків

В минуле

Microsoft розповіла про серйозне оновлення Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.