Новини

Huawei покаже “унікальний” смартфон вже наступного тижня

У Мережі з’явилася інформація про те, що компанія Huawei 17 жовтня в Парижі покаже якийсь абсолютно новий смартфон з абсолютно новим екраном.


Джерело називає пристрій All-Screen Smartphone Category. Є припущення, що це може бути перший серійний смартфон з фронтальною камерою, захованою під дисплей. Такі прототипи ми вже в цьому році бачили, але тоді ряд фахівців говорив, що серійні моделі вийдуть в кращому випадку в 2020 році.

Також можна припустити, що Huawei покаже щось, схоже на Xiaomi Mi Mix Alpha. У будь-якому випадку, судячи по формулюванню, це повинно бути щось зовсім нове як мінімум для самої Huawei.

Huawei

Нові припущення

З’явилася ще одна версія, згідно якої 17 жовтня Huawei покаже модель Nova 5T. Джерело засновує своє припущення на двох нюансах: по-перше, у Huawei на європейському ринку немає смартфона з фронтальною камерою, розміщеною в отворі в екрані, а по-друге, на зображенні вище можна бачити шпалери на робочий стіл, які як раз використовувалися для презентації Nova 5T в Малайзії. Правда, в такому випадку говорити про якийсь новий екрані не доводиться – новим він буде тільки в рамках моделей Huawei на європейському ринку. Але зате Nova 5T, згідно з останніми даними , вийде з сервісами Google.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button