Новини

Нас чекає лавина 5G смартфонів вже найближчим часом

Обговорення
5G

В цьому році мережі 5G тільки починають розгортатися, на ринку поки представлено кілька моделей смартфонів, які можуть працювати в мережах п’ятого покоління.


Однак аналітики впевнені, що популярність 5G-смартфонів буде рости стрімкими темпами. Як тільки середня ціна знизиться, а покриття 5G буде більш-менш повсюдним, продажі цих пристроїв злетять. Очікується, що до 2025 року річні продажі смартфонів з підтримкою 5G перевищуватимуть 1 мільярд одиниць.

За оцінками Strategy Analytics, продажі смартфонів з підтримкою 5G складуть менше 1% від загального обсягу продажів в 2019 році. Однак до 2020 року частка таких апаратної буде близька до 10%.

Південна Корея в даний час лідирує за швидкістю розгортання 5G, але Китай має намір швидко стати світовим лідером в епоху 5G.

Як уже повідомлялося, лідером китайського ринку повинна стати Huawei , яка в наступному році може продати половину всіх 5G-смартфонів в Китаї.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Названі найпотужніші смартфони вересня: Xiaomi випали з трійки

В минуле

Nokia 8.2 оснастять нетиповим для HMD механізмом камери

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.