Новини

Samsung Galaxy S10 вже почав отримувати Android 10: поки в беті

Компанія Samsung незабаром відкриє бета-тестування фірмової оболонки One UI 2.0 на основі свіжої версії операційної системи Android 10 для користувачів смартфонів флагманської лінійки Galaxy S10.

Про це компанія повідомила на офіційному форумі співтовариства в Південній Кореї, опублікувавши постер з анонсом. Це перше подібне офіційне визнання від компанії з даного приводу. Програма буде доступна для всієї лінійки, включаючи Galaxy S10e, Galaxy S10 і Galaxy S10 +. Точна дата старту програми поки не розкривається. Багато хто сподівається, що це відбудеться вже на поточному тижні. 

Samsung Galaxy S10 Android 10

Шанувальники бренду проявляють великий інтерес до майбутнього бета-тестування. Компанія поки не розкрила точних змін до One UI 2.0. Як очікується, прошивка One UI 2.0 приносить на Galaxy S10 + деякі нововведення, які дебютували з Galaxy Note 10 і Note 10+, а також кілька особливостей, властивих саме Android 10. 

За попередніми даними, програма бета-тестування буде запущена протягом жовтня. Корея стане першим регіоном, де користувачі зможуть взяти участь. Якщо судити по минулим рокам, то потім програма з’явиться в деяких інших регіонах, включаючи Великобританію і США.   


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button