Новини

Користувачі iPhone 11 скаржаться на дисплей смартфону

Обговорення
iPhone Xs vs iPhone 11 Pro
iPhone Xs vs iPhone 11 Pro

Смартфони сімейства iPhone 11 з’явилися в продажу порівняно недавно, але користувачі вже почали оформляти скарги на офіційному форумі вендора. Невдоволення покупців викликали дисплеї новинок – точніше, їх «здатність» швидко втрачати товарний вигляд при звичайній повсякденної експлуатації.


На сайті технічної підтримки Apple з’явилося обговорення , присвячене проблемам з новими смартфонами вендора, включаючи iPhone 11 і iPhone 11 Pro. Користувачі заявляють, що екрани пристроїв швидко вкрилися подряпинами, незважаючи на відсутність контакту з ключами, дріб’язком і іншими гострими предметами при носінні гаджетів в кишенях. Фотографії своїх пристроїв «постраждалі» продовжують прикріплювати до постів у відповідній темі, яка налічує вже 10 сторінок.

«Пластиковий чохол для ключів подряпав дисплей iPhone 11 Pro Max залишити мітку, яку ви можете відчути на дотик», – повідомляється в одному з відгуків на сайті GottaBeMobile.

Раніше виробник заявляв про високу міцність скла iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, але без уточнення деталей. На думку деяких коментаторів, мова могла йти про захист від сколів і тріщин, а не подряпин. Крім того, поки немає даних, чи носить проблема системний характер або це тільки поодинокі випадки, викликані агресивною експлуатацією смартфонів.

Компанія Apple ситуацію поки не прокоментувала.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Найдешевший в світі флагман вийде вже наступного тижня

В минуле

Xiaomi опустила ціни на популярні смартфони Redmi

В майбутнє

Також буде цікаво