Новини

У продаж надійшов новий бюджетник від Nokia у цікавому форм-факторі

Обговорення
Nokia

На сайті компанії Nokia з’явилася інформація про старт продажів нового телефону-розкладачки Nokia 2720 Flip. Примітно, що кнопковий гаджет отримав низку нових функцій.


Так, телефон може бути підключений до мережі 4G, з можливістю роздачі інтернету, а також до Wi-Fi. Відзначається , що в пристрої встановлені такі популярні месенджери, як WhatsApp і Facebook. Для більшої зручності телефон оснащений підтримкою Google-асистента. Телефон працює на базі процесора Qualcomm 205 з оперативною пам’яттю в 512 МБ і 4 ГБ внутрішньої пам’яті. Передбачається, що компанія розробила Nokia 2720 Flip спеціально для літніх людей, оскільки пристрій забезпечений розділом даних про здоров’я користувача, кнопкою екстреного виклику, а також підтримкою слухового апарату.

Nokia

За словами компанії, Nokia 2720 Flip працює до 28 днів на одному заряді батареї. Телефон можна купити вже зараз за 2599 гривень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9: можливості флагманів за меншу ціну

В минуле

Vodafone запустив «халявний» тарифний план за 30 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво