Наука

Заморожували і вирізали: стало відомо, як жінки боролися з ластовинням в 30-х роках

З найдавніших часів жінки були готові терпіти страждання та використовувати найбезглуздіші прийоми — аби наблизитися до ідеалів краси, стандарти та способи досягнення якої постійно змінювалися від однієї епохи до іншої.


У минулому, втім, як і зараз, жінок не лякали дивні косметичні процедури та пристрої, які могли б зробити їх привабливішими. Наприклад, як на цьому фото.

видалення виснушок

Чудовий пристрій, винайдений італійським лікарем з прізвищем Матарассо, що кумедно звучить, складався з металевих стрижнів, які притискали до очей герметичні накладки, що захищають очі, і дихальної трубки. Трубка була потрібна, щоб пацієнтки не вдихали вуглекислий газ, що виділяється під час процесу.

У цій косметичній процедурі використовувався сухий лід – це тверда форма двоокису вуглецю. Він використовується для заморожування тканин і при тривалому контакті може спричинити опіки. Однак це не заважало жінкам у 1930-х роках платити чималі гроші за порятунок від ластовиння за допомогою такого методу.

Фахівець, який проводив процедуру, прикладав шматочок сухого льоду до ластовиння протягом 3-х секунд, заморожуючи шкіру, після чого видаляв ластовиння спеціальним скальпелем. Сама процедура була дуже болісною, після якої шкіра на обличчі відновлювалася протягом кількох тижнів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button