Статті

У Samsung дали відповідь на 5 популярних питань про побутову техніку

Чи потрібно додавати спеціальний засіб від накипу під час прання і чи варто ремонтувати старий холодильник? Відповідає представник Samsung.

На будь-яке з цих питань можна знайти відповідь в інтернеті, але найчастіше вона нічим не підкріплена. Інсайдери вирішили з’ясувати істину в компетентного джерела: одного з найбільших виробників побутової техніки. Їх співрозмовник – старший спеціаліст з навчання персоналу у напрямку «Велика побутова техніка» компанії Samsung.

Чи потрібно додавати рекламований засіб від накипу при пранні білизни?

Експерт: основна причина появи накипу на нагрівальному елементі пральної машини – занадто жорстка вода, в якій у великій кількості містяться солі кальцію та магнію. Як правило, при використанні якісного прального порошку для машин-автоматів необхідності використання засобу від накипу немає. У порошку вже містяться спеціальні добавки, що пом’якшують воду.

Жахливі картини оброслих накипом ТЕНів – зазвичай результат використання або занадто жорсткої води (така може бути в сільській місцевості, але в місті навряд чи), або дуже дешевого порошку, в якому немає пом’якшуючих добавок. Багато моделей пральних машин мають додатковий захист: керамічний нагрівач, який знижує кількість накипу.

Чи потрібно встановлювати фільтр очищення води під час підключення пральної машини?

Експерт: тут повторюся, все залежить від конкретного складу води. Визначено, варто ставити механічний фільтр, якщо у воді присутні абразивні частинки: наприклад, на це часто страждають водопроводи в садових товариствах. Пісок може призвести до швидкого псування деталей машини.

Чи потрібно прати білизну в мішках, чи це не викликає дисбаланс барабана?

Експерт: головна функція мішка – запобігти пошкодженню делікатних тканин, тому деякі речі обов’язково потрібно прати у мішках. При цьому у всіх сучасних пральних машинах використовуються різні технології, що дозволяють уникнути дисбалансу. Великі речі із міцних матеріалів пакувати в мішок немає необхідності.

Зламався старий холодильник: лагодити чи купити новий?

Експерт: Питання не лише в економічній доцільності. Навіть така, начебто, консервативна техніка, як холодильники насправді активно розвивається. Нові моделі оснащені великою кількістю функцій, яких немає у аналогах 7–10-річної давності. Вони витрачають менше енергії, у них збільшено корисний об’єм, продукти довше залишаються свіжими за рахунок точнішого контролю температури.

холодильник

До того ж останнім часом стали доступні холодильники з інверторним компресором: у Samsung такі мають 10-річну гарантію та 23-річний розрахунковий термін служби. Тенденції такі, що користувачі оновлюють цю техніку ще до того, як зламається старий екземпляр. Ну а якщо вже зламався, цілком має сенс відразу купити новий.

Чи можна залишати холодильник на дачі увімкненим під час відсутності?

Експерт: я не можу відповідати за якість вашої проводки: сподіваюся, все підібрано під відповідне навантаження, в розетках не виникає іскра, тобто все працює як і повинно. Холодильники розраховані на тривалу роботу. Але в холодильному відділенні деякі продукти не можуть зберігатися більше 10-15 днів, тоді як у морозильній камері ми можемо тримати їх кілька місяців.

В останніх моделях на цей випадок передбачена функція «Відпустка», яка відключає холодильне відділення, якщо в ньому немає продуктів, і залишає працювати тільки морозильну камеру. При цьому в холодильному відділенні підтримуватиметься температура близько 15°C, що дозволить уникнути неприємного запаху.

Залишається відкритим питання енергоспоживання. Наприклад, холодильники Samsung із семишвидкісним інверторним компресором у такому режимі витрачають мінімум електроенергії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button