Новини

Xiaomi випустила дешевий аналог Mi Band 4 з NFC

Обговорення
Xiaomi Hey Plus 1S

Близько року тому Xiaomi представила перше покоління браслетів Hey Plus. Модель була розроблена в якості альтернативи «народному» фітнес-трекеру Mi Band 3 . Тепер компанія анонсувала нове покоління пристрою, що отримав приставку S і ще більш гуманний цінник, значно менший ніж у Xiaomi Mi Band 4.


Xiaomi Hey Plus 1S оснащений кольоровим 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм. Як захист використовується скло від Gorilla Glass, правда, виробник не уточнює його покоління.

Xiaomi Hey Plus 1S

Аксесуар витримує вплив води при зануренні на глибину до 50 метрів. Гаджет поставляється з силіконовим ремінцем. Одним з головних переваг моделі стала наявність NFC-чіпа. Правда, Xiaomi заявила про підтримку тільки платіжної системи Alipay. NFC можна використовувати і в якості мітки для розблокування замків в зв’язці з розумною електронікою.

У моделі є стандартний набір функцій, властивим фітнес-трекера, включаючи моніторинг сну. На одному заряді акумулятор ємністю 120 мАг здатний працювати протягом 18 днів в режимі очікування.

Hey Plus 1S коштує $ 25, що на $ 9 дешевше першого покоління пристрою.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 8T на Snapdragon – грандіозне розчарування

В минуле

Samsung Galaxy M30s – монстр автономності надійшов у продаж

В майбутнє

Також буде цікаво