Новини

OnePlus 7T: фотоможливості “вбивці флагманів” вже протестували

Під час презентації  OnePlus 7T  виробник приділив особливу увагу потрійний камері смартфона. Західні журналісти вже отримали тестові зразки новинки і навіть опублікували перші огляди. Співробітники PhoneArena в числі перших випробували фотоможливості нового «вбивці флагманів».

OnePlus 7T отримав основний модуль на 48 Мп, як в звичайному OnePlus 7, і два додаткових: ультраширококутний з кутом огляду 117 градусів і телефото з дворазовим оптичним зумом. По знімках знизу видно, що кожна камера робить фото з різною передачею кольору і температурою. Крім того, на хмарах помітні засвітки, що вказує на обмежений динамічний діапазон.

Ультрашірококутній модуль на 16 Мп
Ультрашірококутній модуль на 16 Мп
Дворазовій зум на 12-мегапіксельний модуль
Ширококутній модуль на 48 Мп

Портретний режим, доступний на ширококутному модулі і телефото, досить точно відокремлює людини від заднього плану і вельми непогано розмиває фон. Правда, в цьому режимі ще більше помітні проблеми з динамічним діапазоном.

Фронтальна камера також підтримує портретний режим і досить точно відокремлює людини від розмитого фону, але ось загальна якість фотографії залишає бажати кращого.

Приклад фото OnePlus 7T
Приклад фото OnePlus 7T

Вище можна оцінити роботу нового режиму макрозйомки, що дозволяє фокусуватися на об’єктах з відстані всього 2,5 см.

Відзначимо, що поки рано робити які-небудь висновки про камеру OnePlus 7T, так як компанія часто покращує якість зйомки своїх смартфонів з оновленнями.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button