Новини

OnePlus TV: QLED телевізор діагоналлю 55 дюйма розширенням 4K UHD

Відразу після смартфону OnePlus 7T виробник представив свій перший телевізор. OnePlus TV отримав панель QLED діагоналлю 55 дюйма розширенням 4K UHD.

Компанія стверджує, що її телевізор має відмінну якість зображення. Зокрема, охоплення колірного простору NTSC становить 120%.

Важливою особливістю сучасно телевізора, на думку OnePlus, є акустична система. У OnePlus TV вісім динаміків сумарною потужністю 50 Вт, що більше, ніж у багатьох конкурентів. Природно, є підтримка Dolby Atmos.

Ще одна важлива особливість – дизайн. Тому в OnePlus попрацювали і над цим. Зокрема, саундбар вміє «ховатися» усередині телевізора. Простіше кажучи, при включенні телевізора він виїжджає з нижньої грані пристрою – такий собі pop-up саундбар, якщо використовувати сучасні терміни ринку.

OnePlus TV

Крім того, тут дуже тонкі рамки (7 мм) і лаконічна і досить незвичайна підставка. Також тут всі порти на тильній стороні заховані за магнітною кришкою, яка до того ж приховує кабелі.

Працює OnePlus TV під управлінням Android TV. Пульт дистанційного керування ми вже раніше бачили, так що, наприклад, інтегрований Google Assistant сюрпризом не є. До слова, OnePlus обіцяє випускати оновлення Android TV для свого телевізора протягом трьох років.

OnePlus TV

Спеціально для новинки виробник створив додаток OnePlus Connect. Він дозволяє підключити смартфон до телевізора і управляти останнім як за допомогою самого смартфона, так і за допомогою голосових команд. Крім того, у відповідних моментах в додатку з’являється клавіатура, що дозволяє зручно набирати пошукові запити. А ще за допомогою ПО можна робити скріншоти з екрана телевізора і запускати додатки телевізора, вибираючи їх в швидкому меню на смартфоні. Фактично це, ймовірно, перший дійсно зручний і функціональний варіант використання смартфона в якості пульта дистанційного керування.

Насправді повністю телевізор називається OnePlus TV 55, причому є версія TV 55 Q1 і TV 55 Q1 Pro. Молодша версія позбавлена ​​саундбара.

OnePlus TV

Вартість молодшої версії в Індії – 985 доларів, старшої – 1410 доларів. З огляду на різницю в ціні, дуже схоже, що різниця між самими телевізорами тільки в саундбарі, але поки подробиць немає. Купити телевізор можна буде з 28 вересня. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button