Новини

Redmi 8A Pro з’явився на офіційній веб-сторінці виробника

Обговорення
Redmi 8A
Redmi 8A

На офіційному індійському сайті Xiaomi з’явилося підтвердження швидкого випуску смартфона Redmi 8A Pro. Поки цей смартфон не був представлений ні на одному з ринків.


На сайті Mi.com модель Redmi 8A Pro вказана в розділі сертифікованих за рівнем випромінювання для регіону пристроїв. Це перше офіційне підтвердження існування моделі.

Нагадаємо, днями підшефний Xiaomi бренд Redmi анонсував в Індії бюджетний смартфон Redmi 8A . Він отримав швидку зарядку і величезний акумулятор ємністю 5000 мА · год при стартовій ціні в 92 долара.

Поки неясно, чим саме буде відрізнятися смартфон Redmi 8A Pro. З впевненістю можна поки сказати лише те, що зазвичай версії Pro більш досконалі в технічному плані, але і дорожчі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi продаватиме свій топовий смартфон собі в мінус

В минуле

Huawei готує гнучкий смартфон зі стилусом

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.