Новини

Як перетворити смартфон у сканер документів

Що потрібно було зробити всього якихось років 10 тому для того, щоб відправити документ по електронній пошті? Скористатися величезним сканером, який, ясна річ, не так-то просто носити з собою, після чого (якщо сканер не підключений до мережі) потрібно залити зображення на флешку, з неї скопіювати на комп’ютер і потім вже завантажити документ в електронний лист. Що потрібно зробити для цього сьогодні? Просто мати смартфон зі спеціальним додатком на борту.

Adobe Scan – Самий функціональний інструмент для створення PDF

Adobe Scan

Adobe Scan дозволяє сканувати будь-які замітки, візитки, документи, квитанції, чеки та зображення, перетворюючи їх в PDF-файли. Adobe Scan простий у використанні і працює досить спритно. Як тільки ви наведете камеру телефону на документ, який ви хочете відсканувати, додаток автоматично розпізнає його межі та сканує його. Також ви можете зробити серію знімків і скласти з них один великий PDF-файл. А ще є можливість настройки кольору фону сторінки. Як то кажуть, дрібниця, а приємно.

Завантажити: Adobe Scan

Google Диск – PDF-сканер, про який ви не знали

Ми готові посперечатися, що сервіс для зберігання файлів від Google ви ніяк не очікували побачити в цьому списку. А тим часом Google Диск має і функцію створення PDF-файлів, про що багато користувачів навіть не здогадуються. Для того, щоб знайти функцію сканера в додатку, натисніть кнопку «+» в правому нижньому кутку. Ви побачите меню з опціями, серед яких буде і пункт «Сканувати». Тепер вам доведеться надати додатку дозвіл на використання камери. Всі створені документи автоматом будуть зберігатися на Google Диску. Дуже зручно!

Завантажити: Google Диск

Clear Scanner – Сканер з функцією друку

Clear Scanner

Clear Scanner для Android дозволяє сканувати будь-які документи або зображення прямо з вашого телефону. Причому вам не обов’язково мати документ під рукою. Ви можете сфотографувати його на камеру (або просто мати зображення у вашій Галереї) і на його основі програма створить документ. Також є можливість перекладу формату PDF в JPEG. Відскановані документи або зображення можна роздрукувати за допомогою функції хмарного друку, якщо смартфон і принтер підключені до однієї бездротової мережі.

Завантажити: Clear Scanner

Office Lens – Ідеальне рішення для роботи

Microsoft Office Lens

Office Lens – це продукт компанії Microsoft , а значить крім того, що додаток може без проблем створювати PDF-файли, ви отримуєте можливість швидко конвертувати зображення і файли в формати, які сприймають і інші продукти компанії. Зокрема, Word або PowerPoint. Office Lens також дозволяє зберігати документи в форматі OneNote і в хмарному сховищі OneDrive, а також ділитися файлами з колегами по роботі за допомогою сервісів Microsoft.

Завантажити: Office Lens

vFlat – Просто і зі смаком

vFlat

vflat можна по праву назвати самим мінімалістичним рішенням для створення PDF-документів. При цьому не позбавлена ​​програма і особливостей, які відрізняють її від конкурентів. Найбільш зручною здається функція установки 3-секундного таймера. Вона буде зручна, якщо вам потрібно відсканувати багато сторінок за раз. Просто вибираєте її і vFlat кожні 3 секунди буде проводити зйомку, позбавляючи вас від необхідності знову і знову натискати на кнопку затвора камери. Залишиться лише підставляти листи під об’єктив.

Завантажити: vFlat


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button