Новини

Неймовірну можливість HUAWEI Mate 30 Pro показали на відео

У новому HUAWEI Mate 30 Pro  виробник зробив великий наголос на відеоможливості. Так, це перший і єдиний в світі смартфон, здатний знімати уповільнене відео з частотою 7680 кадрів в секунду – це в 8 разів більше, ніж у інших флагманів. Віце-президент підрозділу мобільних пристроїв HUAWEI Брюс Лі докладно розповів, як їм вдалося домогтися такого результату.

Нагадаємо, що в Mate 30 Pro встановлена ​​основна камера з чотирма сенсорами і оптикою Leica. До її складу входить два модуля по 40 Мп, один з яких має ультраширокий і вміє записувати відео з роздільною здатністю 4K зі світлочутливістю ISO 51 200, телефото на 8 Мп для зйомки з триразовим оптичним зумом і додатковий датчик глибини для більш точного розмиття фону при зйомці фото і відео.

Отже, під час використання режиму уповільненої зйомки смартфон записує 0,12 секунди відео з частотою 7680 кадрів в секунду. У підсумку виходить 945 кадрів з роздільною здатністю 720p, які потім перетворюються в 32-секундний ролик з частотою 30 fps. 

За словами Брюса Лі, при зйомці чогось дуже швидкого людські рефлекси недостатньо гарні, щоб «уповільнити час» в потрібний момент під час запису відео. Тому після натискання кнопки спуску затвора штучний інтелект, що обробляє зображення з затримкою всього 120 мс, вибирає найкращий момент, коли потрібно запустити на 0,12 секунди запис з частотою 7680 кадрів в секунду. На виконання цього завдання задіюється 2 ГБ оперативної пам’яті.

Нагадаємо, що нові Mate 30 і Mate 30 Pro через американських санкцій будуть поставлятися без сервісів Google.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button