Новини

Кнопочний телефон Nokia на якому можна дивитись YouTube: відео

Обговорення
Nokia 3310

На YouTube-каналі RoboTech Wolrd опублікували відеоролик, в якому нам показують невідомий кнопковий мобільний телефон Nokia компанії HMD Global, який насправді варто називати розумним телефоном.


Справа в тому, що в якості операційної системи встановлена ​​спеціальна версія Android невідомої версії. Звичайно ж, Android в даному випадку має зовсім інший вигляд, ніж звикли користувачі смартфонів, так як сенсорного екрану у пристрою немає, доводиться обходиться джойстиком для навігації по меню і запуску додатків.

Відеоролик демонструє, що на телефоні встановлено голосовий помічник Google Assistant, браузер Chrome, YouTube, Google Maps та інші сервіси компанії Google.

Видно, що телефон оснащений фронтальною камерою. Автор відеоролика пише, що це прототип Nokia, у якого немає ні назви, ні дати виходу. Можливо, він уже скасований, ми будемо чекати появи будь-яких подробиць.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9: народна любов і прийнятна ціна

В минуле

5 Гб за 50 гривень: Vodafone запустив практично оптимальний тариф

В майбутнє

Також буде цікаво